Tarih öncesi devirlerden beri insanoğlunun en çok kullandığı doğal metaryal olan deriye olan ilgimiz nedeniyle 1982 yılında sektöre girerek kendi üretim tesisimizi kurduk. Kurulduğumuz ilk günden bu yana çanta, cüzdan, kemer gibi tamamlayıcı ürünler üreterek Türkiye ve dünyanın önemli giyim markalarının kolleksiyonlarına deri çanta, deri cüdan, deri kemer gibi ürünlerimizle katkı sağlıyoruz.

Deriyi geleneksel el işçiliği ve günümüz teknolojisiyle bir araya getirip, TSE ve ISO 9001:2000 kalite standartlarına uygun bir biçimde modern ürünlere dönüştürerek, sizlerin beğenisine sunuyoruz.

İstanbul Sultanbeyli’de bulunan 4500 metre kare kapalı, 1500 metre kare açık alana sahip fabrikamızda üretim yapıyor, aylık ortalama 60.000 cüzdan, 60.000 kemer, 10.000 çanta üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Uzun yıllar boyunca sektörde bir çok yeniliğe öncülük eden Özözler Deri; %100 yerli deriden çanta, cüzdan, kemer ve çeşitli deri aksesuarlarını bünyesindeki ödüllü tasarımcılar ve maharetli ustaların ellerinden çıkan değerli ürünlere dönüştürerek Guard, Diga ve Özder markalarıyla üretiyoruz.

Bunun yanında yurtiçinde ve yurtdışında 97 kurumsal markanın üretimini gerçekleştirirken, bireysel müşterilerinin toplu sipariş ve promosyon taleplerini de karşılayarak, bir çok firma ve kuruluşa hizmet veriyoruz.

Gelecek Hayalimiz:
Kaliteli, yenilikçi ve farklı tasarımlar hazırlayan, Türk deri ve tasarım kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup ulaşılabilir marka algısı oluşturarak sektörün en beğenilen markası olmak.

Hayat amacımız:
Doğru kalite – fiyat oranını yakalayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst seviyede karşılamak.